Виставка екзотичних тварин у Львові [відео]

  Виставка екзотичних тварин у Львові. У міському дитячому еколого-натуралістичному центрі представили понад 55 видів тварин. Це - комахи, земноводні, плазуни, тропічні метелики. Окрасою виставки став ручний баран та рідкісні зірчасті черепахи.

  Трирічна Анастасія на виставку прийшла разом із мамою. Вона розповідає - донька цікавиться тваринами та дуже любить книжки про них. Зараз вони прийшли дізнатися щось нове про заморських тварин.

   

  Марина та Анастасія Червоношапка: "Однозначно цікаво, тому що, де ще можна у Львові побачити таку красу. От і для дитини я вважаю, дуже цікаво і дуже пізнавально, щоб дитина знайомилась з оточуючим світом".

   

  Виставку екзотичних тварин у Львові влаштовують уже третій рік поспіль. Цьогоріч організатори найбільше пишаються зірчастою черепахою та сухопутним крокодилом.

   

  Марічка Кужик, "5 канал": "Такі ящури, як він зазвичай поводяться агресивно. В Африці звідки вони родом, місцеві жителі оминають їх десятою дорогою. Однак це капський варан особливий. Він безпечний, як для дорослих, так і для дітей".

   

  Тут понад п’ятдесят мешканців тераріумів. Одні - з приватних колекції, інші - приїхали до Львова із харківського зоопарку. Організатори кажуть - у кожного з них особливе меню.

   

  Ігор Антохович, директор львівського еколого-натуралістичного центру: "Якщо говорити про змій, вони харчуються живими об’єктами, це гризуни в основному. Ящірки можуть бути рослиноїдні, тобто вони харчуються, як і рослиноїдні черепахи – зеленю. Є хижі види, які харчуються комахами".

   

  І діти, і батьки у захваті від побаченого. Хоча у кожного свої емоції: одних павуки та змії  лякають, іншим хочеться дізнатися про них більше.

   

  Хлопчик: "Змію бачив, ще таку грубу, ще маленьку і кольорову".

   

  Дівчинка: "Мені тут найбільше подобається ублефар плямистий. Забарвлення цікаве. Я розумію, що це не від природи в них, а виведення спеціальне, але все ж цікаві".

   

  Триватиме виставка екзотичних тварин до другого червня.

   

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Чилі евакуюють людей через загрозу виверження вулкана
  Наступний матеріал
  У Венесуелі назріває продовольча криза
  Теги:
  Loading...