Вища рада юстиції виправдала ще одну суддю Майдану – адвокат

За словами Романа Маселко, це вже не перше подібне рішення ВРЮ

Вища рада юстиції виправдала суддю, котра позбавляла прав автомайданівців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє адвокат Роман Маселко.

"14 липня ВРЮ вирішила, що суддя Шевченківського районного суду м.Києва Козятник Л.Г., яка позбавила прав керування Ніну Зеніч та ще 4 водіїв за поїздку до Межигіря на підставі сфальсифікованих документів, є невинною і не може бути звільнена", – пише Маселко.

Адвокат наголошує, що рішення судді Козятник у справі Ніни Зеніч було надто жорстоким у зв'язку з тим, що Зеніч має двох малолітніх дітей. Одна дитина – інвалід, яку постійно треба возити до лікарів.

Попри це, за словами Маселка, жінку позбавили водійського посвідчення. Натомість, адвокат зазначає, що в ході справи вислухали 6 свідків, які підтвердили, що Зеніч не зупиняли у вказаному місці. Крім того, інспектор Пікож на запитання суду відповів, що не пам'ятає подробиці і відповідати не збирається.

Маселко наголошує, що суддя Козятник винесла ще 4 аналогічні рішення.

Водночас Вища рада юстиції, на його думку, не враховує такі факти: "Це вже відпрацьовано на суддях Саніну, Чаусу, Трубнікову, Бугілю, Захарчук та ін.", – каже він.

/
/
/

Адвокат також висловив занепокоєння – "якщо так піде далі, то лише незначна частина з приблизно 330 суддів Майдану буде звільнена".

Як повідомляв 5.ua, Чернігівський суд виправдав підозрюваного у розгоні місцевого Євромайдану Гребенюка. 

 

 

 

Попередній матеріал
Хто винен у поганій якості харчів для армії – розслідування
Наступний матеріал
Французького прем'єра освистали через теракт у Ніцці

Чернігівський суд виправдав підозрюваного у розгоні місцевого Євромайдану Гребенюка

Українське правосуддя - виправдати неможливо

Ярема сумнівається, що Росія видасть Януковича українському правосуддю

Ярема: притягнути суддів до відповідальності за "майданівські" справи може лише парламент