Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Випробування нової ракети та оновлення Одещини: як минув візит Президента до Південної Пальміри

У п'ятницю, 26 травня, Президент України здійснив поїздку до Одеської області

На полігоні Одещини 26 травня провели випробування нової ракети українського виробництва. Назву ракети поки не оголосили. Кажуть, що це військова таємниця, передає кореспондент "5 каналу".

Особисто Президент України Петро Порошенко разом з міністром оборони Степаном Полтораком рушили на полігон, де стежили за випробуваннями трьох новітніх високоточних українських ракет.

"Випуски були – три ракети. Точність: одна – 17 метрів від прапорця, а мала потрапляти у 300 метрів; друга та остання – 12 метрів. Оце так навчився український оборонно-промисловий комплекс працювати, аби захищати Батьківщину", - прокоментував Петро Порошенко.

Крім того, Президент оцінив нову трасу до української Венеції – міста Вилкове. 44 кілометри нового автошляху побудували за 2,5 місяці. На це витратили 231 мільйон гривень. Найбільше новій трасі радіють місцеві жителі. Вони кажуть, що дороги тут не було майже 10 років, і називають дорогу "новим ковтком повітря".

Також Президент України навідався до Одеси, де відкрили Стамбульський парк та оновлені Потьомкінські сходи.

Крім того, Петро Порошенко привітав воїна-"кіборга" Сергія Тімановського і волонтерку Ірину Стасюк зі створенням нової української родини.

"На весілля приходять не з пустими руками, тому ми вирішили зробити молодятам сюрприз і вручити сертифікат на отримання двокімнатної квартири. Це – лише невеликий прояв нашої вдячності за величезне добро, яке ви зробили, захищаючи Україну!" – прокоментував Президент.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/petroporoshenko/"]

Попередній матеріал
У Сербії знаходиться потужна російська фейкова інформагенція "Спутник" – посол
Наступний матеріал
Гендиректор ВААІД пояснив, чому не приймають закон про ввезення авто з іноземною реєстрацією в Україну
Loading...