5.ua

Виправна колонія під Києвом готова виробляти "буржуйки" для фронту

  У Березанській колонії під Києвом виробляють "буржуйки". Маленькі, середні, великі промислові і такі, що працюють на рідкому паливі. Усі пічки придатні для використання в екстремальних умовах війни.


  У колонії нині виробляють кілька різновидів пічок, які працюють на твердому паливі. Стандартних розмірів – для невеликих бліндажів та окопів. На замовлення волонтерів, грубки роблять і такими, щоб можна було не лише зігрітися, а й їжу приготувати. А ось великі – так звані "промислові буржуйки" – підходять для великих наметів та ремонтних майстерень.

  Працівник Березанської колонії Володимир Дмитренко планує робити ще і буржуйки, які працюють на пальному. Навмисно для військових умов. Креслення і розрахунки вже готові.

  Буржуйки випробовують: їх встановлюють у приміщеннях і цехах колонії, розпалюють та перевіряють, чи вистачає тепла.

  У сусідньому цеху з відходів деревообробки виготовляють брикети для розпалювання.

  До Березанської колонії потрапляють за тяжкі злочини. В адміністрації закладу зізнаються: контингент специфічний, але працювати для потреб бійців АТО – засуджені готові. Тепер тут чекають на замовлення. Масове виробництво у колонії можуть запустити за лічені дні і виробляти по сто грубок щомісяця.

  Попередній матеріал
  Роздрібні продажі в Україні знизилися на 6,8%
  Наступний матеріал
  У США - друга смерть від Еболи