Вилучити трамадол з обігу в Україні заповзялися СБУ, міліція та МОЗ

  Вилучити трамадол з обігу в Україні заповзялися СБУ, міліція та мінохорони здоров`я. Вони почали загальнодержавну операцію. Кінцева мета - обмежити обсяги трамадола, який тиждень тому Кабмін визнав наркотиком, винятково медичними потребами.
  Правоохоронці вже опечатали склади фармацевтичного заводу на Київщині. Це підприємство виробляло трамадол.  Перевірка Київського підприємства - лише перший крок. Відтепер держава ретельніше контролюватиме виробників та продавців препарату. Від початку року року правоохоронці вилучили майже 2 мільйони доз трамадолу, які продавали незаконно. Виробляли його переважно два вітчизняних заводи.

  Володимир Оксак, Департамент боротьби з незаконним обігом наркотиків: "Склад опечатано до отримання вказаним суб`єктом ліцензії на право зайняття діяльністю, пов`язаною з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прикурсерами. Проводиться подальша перевірка".

  Олег Шутяк, Департамент боротьби з незаконним обігом наркотиків: "З незаконного обігу ми вилучаєм трамадол лише двох заводів. Це в Київській області "Астрофарм", місто Вишневе і "Здоров`я" харківського заводу".
  Попередній матеріал
  Пожежа пошкодила найдревнішу церкву Трансильванії
  Наступний матеріал
  Торнадо в Айові та Канзасі - 6 людей загинули
  Теги: