Вихователька дитсадка на Хмельниччині знущалася над дітьми [відео]

  Із дитсадка – до лікарні з побоями. У Хмельницькому двоє малюків - були травмовані під час виховних занять. У міліції - скарги батьків на рукоприкладство вихователів проігнорували, а ось прокуратура - розпочала перевірку.

  П`ятирічний Владислав розповідає: таке покарання отримав від виховательки за неправильну відповідь на занятті. Мати хлопчика каже: дитині перснем розсікло губу, на обличчі - з`явилися синці.

  Людмила Крамар, мати хлопчика: "У них було заняття - вони вивчали різний одяг. Вона його кілька разів ударила цими карточками - і він не може сказати, за що. А потім ударила вже рукою - тут він мені каже за те, що дав неправильну відповідь, сказав спортивна спідниця".

  Керівництво садочка - стало на бік виховательки та на батьківських зборах - вирішили постраждалу дитину просто виключити з групи.
  У самому дитсадку №5 коментувати інцидент відмовляються, у міському управлінні освіти - радять батькам звернутися до суду.

  Галина Ваховська, заступник начальника міського управління освіти: "Цей папа вже підняв на ноги всіх кого тільки міг, тому, поки це не буде доведено, це – його право, нехай звертається до суду. В мене комісія створена по управлінню. Туди входить юрист, спеціаліст і наша людина, яка відповідає за охорону життя і здоров`я, тому, тільки після того, як ми цей висновок зробимо, тоді я можу його коментувати".

  У міліції - батькам Владислава у порушенні справи відмовили, а от прокуратура - фактом побиття 5-річного малюка вихователем - зацікавилася. Бо з`ясувалося, що цей випадок - не поодинокий.

  Наталія Гончарук, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області 0:24-00:55: "Нами було проведено перевірку і встановлено, що вихованець дитячого закладу номер 29 отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому носа та струсу головного мозку. Допомоги дитині не надано, а в лікарню хлопчика доставлено лише у вечері його батьками".

  Хмельницька прокуратура - внесла подання мерові міста з вимогою притягнути до відповідальності винних працівників дитсадків та  посадовців управління освіти міської ради.

  Наталія Садочок, Віктор Прошкін, Хмельницький, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Києві стартував другий етап проекту з оцифрування унікальних старовинних видань
  Наступний матеріал
  Сутички всередині посольства Лівії у Берліні
  Теги:
  Loading...