Видавця "Донецької мафії" засудили до 8 років заґратування

  8 років за ґратами з конфіскацією майна. Бориса Пенчука - видавця книги "Донецька мафія" - засудили за здирництво і поширення свідомо неправдивих свідчень про вчинення злочину. Йдеться про звинувачення проти нині народного депутата регіонала Бориса Колесникова.

  Майже 4 роки тому звинувачував сам Борис Пенчук. Тоді він казав, що продав акції торговельного центру "Білий лебідь" за безцінь. І зробив це, бо йому нібито погрожував розправою тодішній голова облради Борис Колесников. 2004-го одного з лідерів Партії регіонів затримали, і 4 місяці він провів у СІЗО. Сьогодні суд встановив, що свідчення Бориса Пенчука були неправдивими, і за це за ґратами сидітиме він сам.

  Засуджений Борис Пенчук одразу у судовій залі обіцяє оскаржити таке рішення. Він шокований вироком і твердить, жодного злочину не скоював. Хоча півтора року тому журналістам розповідав: справу проти Бориса Колесникова фабрикував під примусом міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

  Обіцяє продовження процесу і адвокат постраждалого. Андрій Федур пояснює, її логічним завершенням буде засудження усіх причетних до закидів на адресу Колесникова.

  Початок відбування покарання Бориса Пенчука суд відраховує від початку жовтня минулого року. Тоді засудженого взяли під варту.

  Олександр Наумов, Сергій Кузьмін, Донецьк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.09Мб)

  Попередній матеріал
  У Гвінеї-Бісау вбили президента
  Наступний матеріал
  Уго Чавесу заборонили говорити
  Теги:
  Loading...