Вибори-2012: Наглядачі зафіксували позитивні тенденції у теленовинах

  Покращення у вітчизняних теленовинах зафіксували наглядачі за прозорістю інформації під час парламентських виборів. Дослідження проводили впродовж п`яти останніх тижнів - кілька моніторингових організацій.
  Позитивні тенденції зокрема виявили у якості телевізійних новин: ідеться про повноту інформації, баланс думок і рівність доступу політичних сил до висвітлення діяльності під час виборчої кампанії. Тепер, кажуть дослідники, було б непогано зберегти ці тенденції. У фонді "Відродження" - одному з ініціаторів моніторингу, відзначають: на тлі кроку назад у самій парламентській кампанії добрим знаком є крок уперед до вільної журналістики. І додають: важливо, щоб самі журналісти розуміли - в суспільстві є попит на чесне слово.

  Олександр Сушко, голова правління міжнародного фонду "Відродження": "Моніторинг, який ми представляємо, засвідчив: в Україні є не просто якась плюралістична ситуація з багатьма точками зору, але що є попит і пропозиція щодо чесної відкритої журналістики....ми також споідваємся, що є усвідомлдення спільного інтересу громади до отримання всебічної зваженої інформації".
  Попередній матеріал
  Південний схід Індії готується до потужного циклону Нілам
  Наступний матеріал
  Фінансовий скандал у Японії
  Теги: