kyiv.gp.gov.ua

Утікач з Лук'янівського СІЗО проходить медичне обстеження

  Міністр наголосив, що втечі не було, і ув'язнений перебував на території ізолятора

  Наразі чоловік, який зник на території ізолятора, проходить медичне обстеження. Про це сказав міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у понеділок, 10 вересня, повідомляє "Укрінформ".

  "Зараз проводяться відповідні профілактичні заходи в СІЗО на те, як реагувати на такого роду випадки", – сказав Петренко.

  Міністр наголосив, що втечі не було, і ув'язнений перебував на території ізолятора.

  "Він є наркозалежним. У нього такі загострення бували і раніше. Його знайшли у вентиляційній трубі на території ізолятора. Тобто це сталося в той момент, коли його доставили з суду. І в, умовно кажучи, "приймальнику", це така частина СІЗО, де перевіряють особу, шукають якісь заборонені речі. Він, скориставшись можливістю, зміг пробратися до вентиляційної труби. Всі оперативні служби і Лук'янівського СІЗО, і адміністрації кримінально-виконавчої служби відпрацювали досить оперативно. Його знайшли",  –зазначив Петренко, наголошуючи, що здоров'ю і життю чоловіка нічого не загрожує.

  На запитання, чи відомі наміри чоловіка, міністр повідомив, що наразі знайдений ув'язнений проходить медичне обстеження, його наміри з'ясовують.

  "Бо втекти з цієї частини СІЗО практично не можливо, тобто, найімовірніше, це був певний фізичний стан, який призвів до того, що він почав ховатися на території СІЗО", – резюмував Петренко.

  Як повідомляв 5.UA, 19-річного ув'язненого Віталія Пушкіна, який 6 вересня зник з Київського слідчого ізолятора, знайшли.

  Попередній матеріал
  У столиці обікрали квартиру заступника міністра Нефьодова
  Наступний матеріал
  В Україні на місяць подовжили осінній призов-2018
  Loading...

  Втеча з Лук'янівського СІЗО: поліція оприлюднила прикмети і фото засудженого

  У Києві під час перевірки документів чоловік влаштував стрілянину у тролейбусі

  Не гребували нічим кримінальним: у Нікополі затримали банду "Біле братство"

  У столиці розбився вертоліт – фоторепортаж з місця аварії

  На Трухановому острові в Києві впав гелікоптер

  В Одесі невідомі прострелили волонтеру обидві ноги