Вступають в силу чотири нові податки для автовласників

  Власники автомобілів відсьогодні платитимуть 4 нових податки, серед них - і акциз на електродвигуни

  З 1 січня 2015 року нбувають чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.

  Дані рішення були запропоновані Кабінетом міністрів України у рамках проведення податкової реформи і прийняті Верховною Радою на засіданні 28 грудня.

  Власники автомобілів відсьогодні платитимуть 4 нових податки. Відповідне рішення ухвалили у межах проведення податкової реформи. Запроваджується транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, на електродвигуни, а також на переобладнання автомобілів.

  Згідно з нововведеннями, власники автомобілів, об'єм двигуна яких понад 3 тисячі кубічних сантиметри, зобов'язані сплачувати річний податок – 25 тисяч гривень.

  Акциз на нові автобуси – 0,003 євро за 1 кубічний сантиметр двигуна. На нові вантажівки, залежно від тоннажу, ставка коливається від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 кубічний сантиметр.

  Потраплять під оподаткування й електромобілі. За один електродвигун слід сплатити 109 євро. Крім того, залежно від об'єму двигуна і терміну експлуатації, зросте збір на легкові автомобілі. Знову стягуватиметься акциз на переобладнані легковики, які були ввезені в Україну без сплати збору.

  Попередній матеріал
  Папа Римський: війна завжди перетворює нас на рабів
  Наступний матеріал
  ЄС подовжив дію митних преференцій для українських товарів
  Теги: