Встановлений новий світовий рекорд у телебаченні!

  Новий світовий рекорд встановили ведучі "5 каналу" Павло Кужеєв і Тетяна Даниленко. Вони провели найдовший у світі телемарафон: 52 години прямого ефіру - без перерви на сон та відпочинок. У студію вони зайшли вранці 23 серпня, і вийшли - лише 25 серпня пообіді.

  Рекордний телемарафон “Українська Незалежність” на 5 каналі, був присвячений 20-й річниці Незалежності України. Він має увійти в Світову Історію як найдовший в світі телевізійний марафон у форматі ток-шоу, зареєстрований «Книгою рекордів Ґіннеса».

  Встановлення рекорду також фіксували представники Національного реєстру рекордів України.

  Попередній світовий рекорд у даній номінації належав Сержио Галіані (Перу), який встановив його у 2007 році. Загальний хронометраж того марафону склав 50 годин 09 хвилин.

  В Україні рекорд ведення найдовшого телемарафону належить Валентинові Щербачьову. Ним було проведено 4 марафони у якості незмінного ведучого. Перший, який зафіксований у «Книзі рекордів України» відбувся на київському кабельному телеканалі IVK (20 червня 1997 року) тривав 25 годин, у марафоні взяли участь 50 гостей, у студію надійшло більше 3 000 дзвінків, другий на «Гравісі» – 30 годин, третій на КДР ТРК (у квітні 2008 року) – 32 години і останній (лютий 2010) – 24 години.

  ФОТО

  Попередній матеріал
  "5 канал" перевершив світовий рекорд
  Наступний матеріал
  Луганщина: комунальники домоглися арештів помешкань боржників
  Теги: