Всі українці, які побажали виїхати з Грузії,- вивезені

  Усі українці, які вирішили залишити неспокійну Грузію, вже на Батьківщині або ж невдовзі тут будуть. Про це "5 каналу" повідомив спецпредставник президента в Грузії Костянтин Єлісєєв. Усього охочих набралося понад півтисячі.

  За дорученням прем`єрки Юлії Тимошенко, літаки увесь учорашній день та сьогоднішню ніч евакуйовували громадян України з зони конфлікту.

  Двісті людей прибули до Борисполя у вівторок ввечері, майже 160 вночі та ще сто українців  очікують сьогодні. Вони приїдуть поромом до Одеси.

  Костянтин Єлісєєв, спеціальний представник Президента України у Грузії: "Зараз на території Грузії немає жодного громадянина України, який хотів би повернутися і не повернувся. Вчора за цілий день і вночі відбулося декілька рейсів , три рейси вони відвезли переважно кількість людей. Крім того вдалося відправити людей, літаком, які відвозив гуманітрану допомогу , можливості були використанні, для доправлення людей паромом. Таким чинном станом на сьогодні всі українці які побажали виїхати з територіїї Грузіїї - вивезені. Вчора прибув літак з гуманітарною допомого, сьогодні планується ще два літаки - сьогодні привезуть гуманітарну допомогу, кожен обсягом по 30 тонн".

  Попередній матеріал
  У Лівані підірвали автобус - 17 людей загинули
  Наступний матеріал
  ЄС відклав резолюцію щодо Грузії на прохання Франції
  Теги:
  Loading...