Фото agrodep.kh.gov.ua

Всеукраїнський аграрний форум висловив недовіру міністру агрополітики Швайці

  Третій Всеукраїнський аграрний форум, який об`єднав понад 500 сільгосптоваровиробників, висловив недовіру міністру аграрної політики та продовольства України Ігорю Швайці у зв`язку з його бездіяльністю в питаннях вирішення проблем галузі.

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Виноситься на голосування питання від Всеукраїнського аграрного форуму висловити недовіру міністру аграрної політики та продовольства України і передати резолюцію в.о. президента України і прем’єр-міністру України", - сформулював пропозицію голова координаційної ради форуму Алекс Ліссітса.

  Учасники форуму проголосували за цю пропозицію фактично одностайно.

  Особливе обурення серед аграріїв, присутніх на форумі, викликала відмова міністра взяти в ньому участь і вислухати зауваження сільгоспвиробників. Крім того, аграрії висловили готовність створити страйковий комітет у випадку, якщо їхні вимоги, які вони не раз озвучували Мінагропроду, не будуть почуті, й керівництво держави відмовиться від зустрічі з ними протягом тижня.

  При цьому сільгоспвиробники констатували, що останнім часом український АПК опинився в надзвичайно важких фінансово-економічних умовах.

  Зокрема, на сьогоднішній день істотно обмежені можливості залучення інвестицій та кредитів у галузь, не вистачає фінансування для проведення весняної посівної кампанії, не працює система реєстрації прав оренди сільгоспугідь, а господарська діяльність украй зарегульована.

  Попередній матеріал
  Міжбанк відкрився доларом по 13,90
  Наступний матеріал
  Росія повертає Україні танкер і ракетний катер