Всесвітній День шоколаду відзначають у Львові [відео]

  За звання кращого кондитера змагаються троє студентів.Кожен має виготовити солодку скульптуру. Роботи протягом тижня оцінюватимуть глядачі та інтернет користувачі, а організатори свята пообіцяли найкращі витвори передати одному із Львівських музеїв.

  5-курсник академії мистецтв Тарас Попович, дізнавшись про шоколадний конкурс, без вагань подав заявку на участь у ньому. Хлопець упевнений, перемога дістанеться саме йому, адже він уже не вперше робить скульптури з шоколаду. Утім, цого разу Тарас вирішив ускладнити собі завдання.

  За звання кращого різьбяра з шоколаду змагаються троє студентів. Для роботи організатори їм надали шість шоколадних брил та інструменти. На все про все у майстрів 7 годин.

  Протягом тижня витвори стоятимуть у наметах у центрі міста. Увесь цей час львів`яни та гості міста оцінюватимуть роботу шоколадних скульпторів. Голосування - теж оригінальне.

  Захід, присвячений Всесвітньому Дню шоколаду, львів`янам сподобався. Особливо любителям солоденького.

  Найоригінальніша скульптура отримає прописку у Львівському музеї шоколаду і доповнить експозицію з Колізею, Біг -Бена, Ейфелевої та Пізанської веж.

  Загалом на свято шоколаду у Львові використали понад 130 кілограмів чистого продукту з какао–бобів.

  Віталій Ковела, Роман Максимів, Львів, 5 канал


  Попередній матеріал
  На авіашоу у Лондоні показали корабель для приватних польотів на орбіту
  Наступний матеріал
  У Аргентині мітингували на захист української мови
  Теги: