Всесвітня ініціатива проти гендерного насильства стартувала в Україні [відео]

  Всесвітня ініціатива - 16 днів проти гендерного насильства - стартувала і в Україні.

  Впродовж всієї кампанії в школах та вищих навчальних закладах по всій країні будуть проводити навчальні та роз`яснювальні тренінги для учнів та студентів. Окремі заняття також організовуватимуть для психологів та юристів, які б у майбутньому зможуть допомогти жертвам гендерного насильства. Організатори ініціативи закликають жертв насильства не приховувати проблему, а звертатися по допомогу в спеціальні правозахисні центри. За офіційними даними, цього року лише до міліції надійшло понад сто тисяч заяв про домашнє насильство. Ця цифра щороку збільшується, втім експерти пояснюють це тим, що дедалі більше людей наважуються вголос говорити про цю проблему.

  Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна": "Здебільшого це фізичне насильство, ми також маємо дзвінки на гарячу лінію, коли скаржаться родичі, знайомі з приводу того, що не доглядають за дитиною".

  Наталія Мазур, постраждала від домашнього насильства: "Я терпела домашнее насилие 9 лет. Я смогла защитить себя и своего сина. Таких, как я - миллиони, и они молчат годами. Я очень призиваю женщин не молчать".


  Попередній матеріал
  У Пирогові знімають фільм "Солов`ї, солов`ї" [відео]
  Наступний матеріал
  У Бангладеш обвалилася недобудована естакада - 13 загиблих
  Теги: