5.ua

«Врадіївським ґвалтівникам» загрожує довічне ув’язнення [відео]

  Адвокат таксиста Сергія Рабиненка стверджує, що на його підзахисного тиснуть інші фігуранти так званої "врадіївської справи" – підсудні екс-міліціонери Дрижак і Поліщук. Водночас захисник Дрижака запевняє, що на таксиста тисне прокуратура. Він звинуватив прокурора Миколаївської області у неправдивих свідченнях під час прес-конференції. Мовляв, той заявив, що прокуратура має беззаперечні дані щодо провини Дрижака і Поліщука у справі зґвалтування.

  Тим часом сама Ірина Крашкова вимагає довічного ув`язнення для своїх кривдників. Про таке під час перерви у судовщму засіданні повідомив її адвокат. Свідкам, допитаним у суді по «врадіївській справі», забороняють будь-що говорити журналістам. 

  Олексій Гончарук, адвокат Рабиненка: "На мого підзахисного Рябіненка і втому акваріумі, і втому приміщенні – на ньому здійснюється тиск. Я буду просити, коли Рябіненко буде допитаний, щоб його допитували в режимі відео конференції. Щоб він не був присутній в тому акваріумі, як ми його називаємо, давати свідчення проти тих, кого визнають винним".

  Володимир Клименко, адвокат Дрижака: "Эти свидетели..были допрошены мной при прведении досудебного расследования. Эти свидетели на сторноне обвинения, они готовы показания подтвредить. Что они видели Крашкову, в 1 час 45 минут. Идущую по улице. И один из свидетелй с ней разговвривал. А Крашкова это оспаривает. Говорит, что такого не было".

  Ірина Крашкова, постраждала: "Він же повинен захищати свого підзахисного тому, що він адвокат. Він для цього приїхав. Кошти свої відпрацьовує. Нетактовність така адвокатів. Вони просто свідків тиснуть, вони бачать, що свідок нервує, в неї тиск, вона занервувала. І вони побачили це. Вона, бідна, аж розділася, а вони до неї – а ти ще скажеш"?

  Попередній матеріал
  У Львові продовжують шукати 2-річного хлопчика, який впав у колодязь [відео]
  Наступний матеріал
  Кривава різанина у нічному клубі в Горлівці: є жертви