5.ua

Врадіївські міліціонери-ґвалтівники отримали по 15 років [відео]

  Саме їх постраждала врадіївчанка Ірина Крашкова назвала своїми кривдниками. Начальника врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського заґратували на 5 років – за перевищення службових повноважень і намагання приховати інформацію про злочин своїх підлеглих.

  Присудили і грошові компенсації, що їх мають сплатити Дрижак та Рябіненко – по 150 тисяч гривень постраждалій, ще 10 тисяч лікарні та сто тисяч за проведені експертизи. Держобвинувачення судовим вироком задоволене, сама ж Ірина Крашков вимагала своїм ґвалтівникам пожиттевого ув’язнення. Утім, обвинувачені своєї провини не визнавали до останнього, їхні адвокати кажуть – подаватимуть апеляцію.

  Анатолій Тітусь, старший прокурор відділу миколаївської обласної прокуратури: «Коли прокурор-обвинувач зачитувала промову, вона просила суд призначити таку міру покарання, яку сьогодні суд проголосив. Тому у нас нема підстав для того,щоб звертатись за апеляцією».

  Володимир Клименкo, адвокат Євгена Дрижака: «Я считаю, что приговор будет однозначно отменён. В связи с достаточным количеством процессуальных нарушений, которые допущенные последние три дня были. Их достаточно много,  как раз процессуальные нарушения являются основанием для отмены приговора и отправления дела на судебное рассмотрение».

  Ірина Крашкова, постраждала: «Жодного сумління в глазах, якогось покаяння про те, що вони зробили – не було там. Мало того, ще їхні родичі всі – от вони просто в коридорі говорили: "Шкода, що не вбили!"»

  Нагадаю, мешканку села Врадіївка – Ірину Крашкову – зґвалтували та жорстоко побили наприкінці червня. У кривдниках жертва впізнала місцевих міліціонерів. Затримали і таксиста, який був спільником зловмисників. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців, через що тамтешіх міліціянтів змусили пройти переатестацію.

  Попередній матеріал
  У Маріїнському парку "тітушки" побили журналістів (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  Лідери опозиції виступлять на Євромайдані [відео]
  Теги:
  Loading...