5.ua

ВР попередньо схвалила зміни до Конституції [відео]

  Верховна Рада попередньо схвалила зміни до Конституції, посиливши гарантії незалежності суддям. Документ називають одним із євроінтеграційних законів. Проти його ухвалення виступала парламентська опозиція.

  Там уважають, що замість гарантування незалежності суддів зміни передбачають їхню тотальну залежність. Депутати від меншості наполягали відкласти голосування і навіть погрожували заблокувати трибуну. І хоча цього не сталося, без інциденту все-таки не минулося - опозиціонери зафіксували кнопкодавство у колег із Партії регіонів. Спікер поставив документ на повторне голосування, але табло показало той самий результат - 244 голоси за зміни до Конституції. Тепер на наступній сесії за підтримку цього документа потрібно буде набрати 300 голосів.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО «Батьківщина»: «Пропонуємо зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем, взяти за основу законопроект, внесений ним, і внести ті суттєві правки, на яких наполягає опозиція».

  Андрій Портнов, радник Президента України: «Голова Венеціанської комісії Джані Букітіо зауважив: запропоновані зміни до Конституції є дуже позитивним кроком, рекомендації Венеціанської комісії враховані!».

  Михайло Хміль, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Рудьковський з колегою голосували за сусіднього депутата, якого не було в залі».

  Володимир Рибак, голова Верховної Ради: «Рудьковський, що ви там наробили? Я ж просив всіх персонально голосувати».

  Попередній матеріал
  Помер президент Європейської народної партії Мартенс
  Наступний матеріал
  Україна готова поділитися із досвідом антитерористичної діяльності [відео]
  Теги:
  Loading...