ВР один за одним реєструє законопроекти, які покликані вирішити питання Тимошенко

  Верховна Рада один за одним реєструє законопроекти, які покликані вирішити питання Юлії Тимошенко. Сьогодні зареєстровано проект позафракційного Володимира Купчака. Сама ж Юлія Тимошенко заявляє, що визначилася і попросила без дискусій і суперечок підтримати законопроект Анжеліки Лабунської. Кореспонденти «5 каналу» з’ясовували хто і чому збирається підтримати саме цей варіант, який дозволить Тимошенко виїхати на лікування за кордон.

   

  Небагатослівні міссіонери Пет Кокс і Олександр Квасневський ще вранці четверга скупо коментували свою зустріч з президентом.

  А вже увечері після спілкування з Юлією Тимошенко спецпредставники Європарламенту поширили заяву - основою для компромісу має стати законопроект позафракційної Анжеліки Лабунської. Цей варіант дозволяє виїзд на лікування за кордон тих засуджених, хто за рік лікування в стаціонарі так і не видужав. Судимість з такого пацієнта не знімається, але за станом здоров’я його звільняють від відбування покарання. Підтримати цей законопроект через свого представника попросила  і сама Юлія Тимошенко.

  Олексій Гарань: «Скасовується подальше покарання, але формально це не є помилуванням. Це не означає скасування вироку, і такий варіант є дійсно компромісним. Дуже важливо, що Тимошенко сказала, що згодна на будь-яке рішення, яке запропонує місія Кокс-Квасневського».

   Лідери опозиції вже відмовилися від свого закону про заборону  вибіркового правосуддя на користь проекту Лабунської.

  Комуністи вирішили не підтримувати жодного законопроекту, який вирішить долю Тимошенко. Утім остаточно визначаться 5 листопада.

  Олексій Гарань: «Якщо Банкова дасть відмашку голосувати за цей закон, я думаю Партія регіонів за нього проголосує».

  Вочевидь, відмашки ще не було. Тож головний регіональний юрист називає закон неприйнятним.

  Хто і як голосуватиме за доленосний закон - побачимо вже наступного тижня. Поки влада один за одним відкидає варіанти звільнення Тимошенко, шанси підписати угоду в Вільнюсі видаються все  примарнішими.

  Олексій Гарань: «Наші шанси зменшуються і було б дуже погано. Тому що ми за півкроку до підписання цієї угоди. З раціональної точки зору це вигідно не тільки країні в цілому і нам з вами як громадянам. Це вигідно і президенту Януковичу».

  Наталія Жижко, Людмила Голоднік, Євгенія Підлісевич, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Хелоуін відсвяткували напередодні мешканці столичного зоопарку
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині вантажівка потопила міст
  Теги: