5.ua

ВООЗ передала Україні 300 тис. доз вакцини від правця

  300 тисяч доз вакцини від правця передала до Києва Всесвітня організація з охорони здоров'я.


  Загалом це 400 кілограмів гуманітарного вантажу. Більшість ампул доправлять до шпиталів Луганщини та Донеччини. Вакцина здатна рятувати від смерті людей із відкритими пораненнями. Усю протиправцеву сироватку ВООЗ передає винятково мирному населенню. Йдеться і про мешканців звільнених населених пунктів, і про тих, хто перебуває на окупованих територіях. До лікарень вакцина від правця потрапить упродовж тижня. Це перший авіа-транш медичної допомоги з часів Майдану. Через бюрократизованість процедури гуманітарні вантажі з ліками тривалий час не могли потрапити до України. За їх розмитнення мали платити країни-відправники. Нещодавно Кабмін ухвалив постанову, що скасовує цю норму.

  "Бачите ці коробки? Щоб доправити ці маленькі ампули, ми проробили величезну роботу. Вакцина від правця вкрай необхідна усім пораненим. Цю сироватку також бажано колоти жінкам, які народжують. Це особливо важливо за часів кризи і війни, коли люди живуть у не надто гігієнічних умовах", – запевнив Поріт Ніцан, голова бюро ВООЗ в Україні.

  Радник Президента України Ольга Богомолець уточнила: "Ці вакцини підуть на задоволення потреб мирного населення. Ми максимально намагаємось продемонструвати піклування України про тих людей, які не хочуть сьогодні виїжджати з Донбасу, які відчувають себе українцями і які хочуть миру".

  Попередній матеріал
  900 першокурсників академії внутрішніх справ склали присягу на вірність Україні
  Наступний матеріал
  У київському метро знову шукали вибухівку
  Теги:
  Loading...