5.ua

Волинських військовослужбовців, які прибули із зони АТО, обстежуватимуть безкоштовно

  За дорученням керівника Волинської облдержадміністрації Володимира управлінням охорони здоров’я ОДА видано наказ щодо надання безоплатної консультативної, діагностичної та стаціонарної допомоги військовослужбовцям у лікувально-профілактичних закладах області.

  Про це прес-служба Волинської ОДА повідомила 12 вересня.

  Зокрема зазначено, що днями до голови облдержадміністрації звернулося п’ятеро бійців 51-ї окремої механізованої бригади з проханням посприяти у їх реабілітації. Оскільки за словами бійців, "ті, хто повернувся із зони бойових дій на Сході, пережили чимало. І це вплинуло і на фізичний, і на моральний стан військових. Тому душа і тіло потребують реабілітації та допомоги спеціалістів".

  Володимир Гунчик однозначно наголосив, що "лікарі мають взяти під опіку учасників АТО. При потребі провести комплексне обстеження стану організму. Людям, які боронили країну на Сході від ворога, маємо надати усю психологічну, медичну чи реабілітаційну допомогу, допомогти відновити силу тіла і духу".

  "На цей час триває робота зі створення в області реабілітаційного центру для учасників АТО. Запрацювати він має з 1 жовтня ц.р. До роботи центру залучатимуть  працівників закладів освіти та охорони здоров’я", - повідомили у Волинський ОДА.

  Попередній матеріал
  Уряд ухвалив пакет персональних санкцій проти росіян
  Наступний матеріал
  Другий гуманітарний конвой з Росії завтра може вирушити до Луганщини