Волинянин зібрав колекцію із 7 тис. краваток [репортаж, відео]

  Сім тисяч краваток у колекції волинянина Георгія Барана. Чоловік збирає чоловічі аксесуари уже більше 40-ка років. На досягнутому зупинятися не збирається. Впевнений – краватка підкреслює найкращі якості справжнього чоловіка.

  Ця кімната у квартирі Георгія Барана вщент заповнена краватками. Щоби показати кількатисячну колекцію, він розвісив експонати скрізь – на стільцях, стінах, прасувальній дошці. Тут краватки на всі смаки: офіційні, філософські, жартівливі, із героями казок та мультиків, музичні і навіть еротичні. Окрема колекція – новорічні краватки.

  Георгій Баран, колекціонер краваток: "Вдягаю перед новим роком, Різдвом, на ялинку, як до дітей та онуків ходив – їм теж цікаво. Не вдягав один раз, а внучка Аня каже: «Дід, а чого ти без краватки?»".

  Дружина колекціонера захоплення чоловіка підтримує. Хоча зізнається: раніше у родині були суперечки.

  Валентина Баран, дружина: "Просила, що вже не скуповуй тих галстуків, в іншому місці зберігай, додому не совай. Але зрештою змирилася, через те, що чоловік дорожчий".

  Пан Георгій зацікавився краватками 42 роки тому. Досі пам`ятає: першу батьки купили після закінчення восьмого класу. З того часу - без краватки з дому не виходить. 

  Георгій Баран, колекціонер краваток: "В шість годин вже встаю. Помився, побрився і яка рубашка буде і галстук. Галстук в останню чергу підбираю, бо вдягнув костюм і одного завязав – ні. Третього, четвертого, десятого. А вже жінка каже: скільки ти будеш вибиратися, як дівка. Каже, то вже точно якусь вже має".

  На роботі колекціонера всі звикли до його іміджу. Без краватки георгія Барана навіть не уявляють.

  Галина Супрунюк, колега: "Він на день їх може міняти рази три. Ми його без краватки не уявляємо. Кожен день – відшукує щось нове, цікаве і зі зміною пори року міняє і галстуки. Завжди настрій хороший, коли він міняє свої галстуки".

  Крамниці, базари, секонд-хенди – предмет свого захоплення Георгій Баран шукає скрізь. Утім, добирає ретельно – заради кількості краваток не купує. Рідні та друзі переконані – він гідний потрапити до книги рекордів Гіннеса.

  Леся Валерієва, Віталій Денисенко, Волинська область, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На врученні British Fashion Awards вшанували Александра Маккуіна
  Наступний матеріал
  Перший приватний космічний корабель облетів Землю
  Теги: