Волинь блокує проїзд російських вантажівок 5.ua

Волинь слідом за Закарпаттям блокує проїзд російських вантажівок

Волинь підхопила естафету Закарпаття і блокує дороги, щоб не пускати на українську землю російські фури, які прямують з Білорусі

Кількість російських вантажівок значно зросла, оскільки Польща заборонила транзит вантажівок Російської Федерації через свою територію, тому вони їдуть через Україну. З 8:00 активісти почали блокувати небажаний транспорт на пункті пропуску "Доманове" Ратнівського району Волинської області.

Активісти блокади кажуть, що митники їм у цьому допомагають. Серед трофеїв - фура з російськими номерами і "георгіївською стрічкою", яка везла яблука. Її, твердять учасники акції, не випустять з полону взагалі, триматимуть до кінця блокади.

"Блокада розпочалася, як і планувалося, сьогодні ранком. Чотири фури було повернуто вже з території Волинської області. Митниця була ще вчора попереджена, що буде блокада. Перед митницею розвертають назад їх, на пропуск білоруський. Зараз почали вертатися автомобілі ті, що Закарпаття не пускає. Ми їх поки що теж просимо чекати. Швидше за все, що будемо всі ці фури просити поміняти на Савченко та інших полонених", - повідомив організатор блокади Сергій Кушнір.

Як повідомляв 5.ua, на Закарпатті активісти блокують проїзд російських вантажівок. Блокаду почали учора ввечері місцеві активісти, серед яких і ветерани АТО.

Нагадаємо, на території Росії обстріляли польську вантажівку, яка перевозила худобу.

Попередній матеріал
У Венесуелі зафіксовано перші летальні випадки від вірусу Зіка
Наступний матеріал
Кількість жертв грипу зростає: МОЗ повідомило про 273 летальні випадки
Теги:
Loading...

На Закарпатті активісти блокують проїзд російських вантажівок

На території Росії обстріляли польську вантажівку

Між Росією і Польщею зупинився рух вантажівок

Туреччина не пускає через свою територію російські вантажівки