фото informnapalm.org

Волонтери склали відеографіку та базу даних новітнього озброєння армії РФ на Донбасі

На Донбасі виявили 33 типи російського озброєння та спецтехніки

Міжнародне співтовариство InformNapalm, яке займається викриванням злочинів РФ щодо України, в ході моніторингу відкритих джерел інформації провело ідентифікацію 33 типів озброєння та спецтехніки Збройних сил Росії на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні на сайті волонтерського співтовариства

Волонтери наголосили: "Велика частина техніки є порівняно новими зразками, які надійшли на озброєння ЗС РФ в період з 2004 по 2015 рік. Фіксація наданих у звіті озброєнь і техніки прямо вказує на російський слід їх виникнення в окупованих районах Луганської та Донецької області. У даний звіт включені виключно підтверджені дані, в базу не вносилися зразки озброєнь, про які повідомлялося розвідувальними структурами України, але без фото або відео підтверджень". У InformNapalm також зауважили, що в базу даних поки що не внесений ЗРК "Бук" (з якого був збитий рейс MH17), оскільки найближчим часом очікується офіційний звіт слідчої групи, яка вкаже точний тип ракети.

У InformNapalm наголосили, що використання російської новітньої військової техніки в Донбасі не є масовим явищем і носить скоріше випробувальний характер. "Дані типи озброєнь можуть обслуговуватися тільки кваліфікованими фахівцями, тому їх передача бойовиків незаконних збройних формувань виключена. Обслуговування проводиться кадровими російськими військовослужбовцями", – підкреслили волонтери.

Окрім того у InformNapalm зауважили, що паралельно з випробуванням новітньої техніки в Донбасі керівництво РФ проводить "накачування" окупованих територій озброєннями старого радянського зразка, розконсервованими зі складів.

фото informnapalm.org

Попередній матеріал
Льотчики 831 бригади тактичної авіації продемонстрували ОБСЄ фігури вищого пілотажу
Наступний матеріал
Експерт: Заява польського Сейму щодо Волинської трагедії – трагедія для Польщі
Теги: