facebook.com/yuri.biriukov

Волонтери розробили "невидимий" камуфляж для ЗСУ (фото)

Радник Президента України, волонтер Юрій Бірюков оприлюднив зразки новітньої розробки українських волонтерів камуфляжу "Варан" для Збройних Сил України.

Таке повідомлення з’явилося на його сторінці у Facebook. "Нове забарвлення камуфляжу для нашої армії - "Варан" ЗСУ. Так, це українська розробка. І так - це українська тканина. Такі розробки коштують мільйони доларів, а фірми, яким вдалося виготовити вдалий малюнок, можуть потім безбідно існувати десятиліттями, передаючи в армію право на використання", - написав радник Президента.

За його словами, експериментальним носінням нового речового забезпечення займеться "одна з найбільш бойових бригад - 79-а окрема аеромобільна бригада".

"Ми запускаємо волонтерський проект по забезпеченню бійців 79-ї бригади комплектом літньої польової форми в забарвленні "Варан" ЗСУ. Форма, панама, кепка, чохол на каску. Вартість комплекту виходить 960 гривень, зараз вже отримані мірки 800 осіб. Але список зростає, мірки приходять кожен день. Будуть одягнені: 1-й і 2-й батальйони, артдивізіон, управління бригадою, сапери, зенітники, зв'язківці, медики і так далі. Всі, крім 3-го батальйону, який вже отримав повну екіпіровку в "старому" забарвленні", - додав Бірюков.

Попередній матеріал
У Мінприроди Грузії підтверджують, що причиною повені у Тбілісі став зсув в ущелині річки Вірі
Наступний матеріал
Міністерство культури винесе свою стратегію на Нацраду реформ - Кириленко
Теги:
Loading...