5.ua

Волонтери Рівненщини відновлюють стару бронетехніку для бійців АТО

  Відновлювати старі БТР-и взялися на Рівненщині. Бойові машини, які давно відслужили свій ресурс, волонтери доправляють із військових частин до майстерень. Техніку ремонтують, зокрема, механіки села П'ятигори Здолбунівського району. Поставити БТР-и на колеса обіцяють за два-три тижні.


  Нині цей БТР-70 майже повністю відновлений – його лише пофарбують та обладнають захисним екраном. У бойовій машині відремонтували двигун, трансмісію та підвіски. Ще два тижні тому ця техніка була придатна хіба що на брухт, але за кілька днів цей БТР вирушить до зони АТО.

  Ще два БТР-70 взялися відновлювати сільські майстри із П'ятигір. Чоловіки розповідають: їх через вік до лав української армії не беруть, тож озброїлися інструментами, щоб відремонтувати військову техніку.

  Акцію з відновлення військової техніки, яка давно вичерпала свій ресурс, ініціювали рівненські волонтери. Активіст Ігор Щебет розповів: "Я побачив на Facebook,шо на складах стоїть неробоча техніка, бронемашини, які не використовуються і їх однозначно – шоб вернути до життя – треба обслужити. І я звернувся до сотника здолбунівської Самооборони, запропонував: давай зробим таку справу. За годину він мені зателефонував, каже: за годину тебе чекає командир частини, якшо можете, є бажання допомагати – вони тільки раді".

  На відновлення одиниці бойової техніки йде щонайменше три тижні, запевняють майстри. Після того, як БТР-и пройдуть випробування на військовому полігоні – їх передадуть до зони Антитерористичної операції. Потому обіцяють взятися за інші несправні машини.

  Попередній матеріал
  На Донеччині СБУ затримала члена "розстрільної групи" російських терористів
  Наступний матеріал
  В атмосфері Землі зафіксований рекордний вміст вуглекислого газу – ООН
  Теги:
  Loading...