5.ua

Волонтери придбали санітарні авто для Нацгвардії і прикордонників

  Карету "швидкої допомоги" передали Національній гвардії волонтери "Народного тилу".


  Автомобіль придбали за кордоном, обладнали його вже в Україні. Допомогли активісти і небайдужі компанії. Під контролем медиків "швидку" укомплектували всім необхідним для порятунку та збереження життя бійців із зони АТО. Вирушить вона в Одеську область, звідти ж зможе обслуговувати ще кілька регіонів південного округу. Ватрісь машини такого типу складає 12-15 тис. євро.

  А вже завтра ще одну "швидку" волонтери передадуть українським прикордонникам. Згодом планують купити ще й кілька невеликих автомобілів для евакуації поранених.

  "Цей подарунок і ця допомога допоможе спасти військовослужбовців наших, які, не дай Бог, потраплять в критичні ситуації, тому що санітарна техніка, яка в нас є на озброєнні – вона вже, зрозуміло, служить довгий час і вона не має таких ресурсів, як цей автомобіль... Тут єсть і об’єм допомоги можна надати більший, скоротиться термін доставки потерпілих в лікувальні заклади", – розповів начальник медслужби південного територіального об’єднання Національної гвардії Станіслав Федорук.

  Попередній матеріал
  Яценюк розповів, скільки Україні коштує війна
  Наступний матеріал
  Яценюк закликав силовиків бути у повній бойовій готовності
  Теги:
  Loading...