Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери: проект "Банк шкіри" врятував уже 12 українців

  Небайдужі українці і меценати зібрали достатньо коштів за проектом клітинної регенерації "Банк шкіри", який нині набирає обертів

  "Народний проект" підсумував півтора роки роботи із впровадження унікальної технології регенерації після важких опіків. Волонтери зазначили: "Цей проект ми створили півтори роки тому. Його бюджет складав майже два мільйони гривень і швидко вдалось зібрати гроші на втілення унікальної технології регенерації… "Банк шкіри" направлений на втілення сучасної медичної допомоги в життя в нашій країні. Досвід світових клінік вже довів дієвість клітинної технології, зараз результати можемо оприлюднити і ми – 12 найважчих випадків, 12 врятованих життів".

  Проект став успішним "завдяки підтримці меценатів, і особливо – фармацевтичної фірми "Дарниця". Компанія пожертвувала для проекту 800 000 гривень. У постраждалих з’явився значний шанс вилікуватись. Іншими учасниками проекту виступили медична компанія ilaya, яка забезпечує накопичення і культивування клітинного матеріалу, Київський міський опіковий центр, на базі якого проводиться лікування пацієнтів, і ми – Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project, забезпечили збір необхідних коштів".

  Активісти "Народного проекту" підкреслили: коли постає необхідність якомога швидше врятувати людину – треба використати всі існуючи технології. Вони пояснили: "За проектом "Банк шкіри", для лікування опіків беруть матеріал з банку клітин. Ці клітини мають перевагу над медикаментозним лікуванням або використанням штучної шкіри. Оскільки дозволяють швидше досягти ефекту. Результатом – врятоване життя. Технологія також дозволяє регенерувати тканини і нарощувати шкіру замість загоєння рани рубцем". Про це все детально ви зможете прочитати на сторінці проекту за цим посиланням.

  Досягнуті результати волонтери описали так: постійний резерв "Банку шкіри" становить 5 млрд клітин. Протягом 2015-2016 років у рамках проекту було виконано відновлення шкіри за допомогою клітинних технологій 12-м пацієнтам, які зазнали глибоких опіків до 43% поверхні тіла. Для цього було використано 0,9 млрд клітин, або 12,8% від резерву банку шкіри медичної компанії ilaya. Таким чином, у "Банку шкіри" ще залишається 4,1 млрд клітин, які використовуватимуться у майбутньому. Лікування виконувалося у Київському міському опіковому центрі під керівництвом професора Георгія Козинця.

  "Без вашої підтримки проекту і без фармацевтичної фірми "Дарниця", нам би не вдалось створити Банк шкіри і втілити його в життя. Дякуємо всім меценатам і всім ти, хто допоміг грошима, чи поширенням інформації. Ви всі – наша перемога! Лише завдяки вам ми відчуваємо силу єдності. Низький вам уклін!" – підсумували у учасники проекту. 

  Попередній матеріал
  У Німеччині на рок-фестивалі 42 людини постраждали від ударів блискавки
  Наступний матеріал
  ЄС може зняти санкції проти Росії після відновлення Україною контролю над своїм кордоном – Меркель
  Теги:
  Loading...
  Волонтери дізнались, хто дав відсіч окупантам на відео перестрілки під Авдіївкою

  Волонтери дізнались, хто дав відсіч окупантам на відео перестрілки під Авдіївкою

  "У нас справжнє свято" – Порошенко підписав волонтерський закон про оборонні закупівлі

  "У нас справжнє свято" – Порошенко підписав волонтерський закон про оборонні закупівлі

  Волонтери "Армії-СОС" та військові влаштували змагання дронів

  Волонтери "Армії-СОС" та військові влаштували змагання дронів

  "Кіборг" та волонтер брати Кузьміних: Із 435 нардепів допомогти пораненим бійцям зголосились двоє

  "Кіборг" та волонтер брати Кузьміних: Із 435 нардепів допомогти пораненим бійцям зголосились двоє

  Волонтер Яна Зінкевич вийшла заміж

  Волонтер Яна Зінкевич вийшла заміж

  5 канал - трансляція наживо