Facebook / Повернись живим

Волонтери фонду "Повернись живим" відправили на передову тепловізори, приціли та планшети

Бійцям необхідна нічна оптика та транспорт

Волонтери благодійного фонду "Повернись живим" відправили на передову тепловізори, приціли, батареї та навушники в зону АТО для українських бійців. Про це мовиться у повідомленні фонду

"710 тисяч гривень за кілька тижнів - поїхали на фронт у вигляді різних потрібних речей, рятувати життя українських бійців. "Хочеш подивитися в ваш тєплік?", - питають хлопці на посту. І оце слово "ваш" чомусь стає таким приємним і багатозначним. "Ваш" - це кожного, хто не пропустив посилання на реквізити в кінці наших постів, хто почув нашу рекламу і обміняв якесь особисте задоволення на допомогу армії, хто знає про нас і не припиняє співпрацювати, за допомогою своїх фінансів",- мовиться у повідомленні.

Волонтери надали повний фінансовий звіт. 

"У 15 батальйон 58 ОМБр поїхало два тепловізори Pulsar Quantum XD38S.  Тепловізор Pulsar Quantum XD50S для 8-го полку спецназу. Тепловізор Pulsar HD19S з германієвою лінзою з фокусною відстанню 100 мм (що дозволяє бачити ворога на відстані 5 км) для 15 батальйону 128 ОГПБ. Зовнішня батарея Pulsar EPS3 для ОЗСП "Азов". Приціл Apex Thermal Sight XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням для 30 ОМБр. Підзорна труба Yukon 6-100x100 зі штативом для 57 ОМБр - 5 штук. Шість пар навушників Howard Leight Impact Sport для 3 батальйону 30 ОМБр. Три пари активних навушників для розвідки 8 батальйону 10 ОГШБ. Один планшет (проекту "Броня") разом з карткою пам’яті і підсумком для ОК Схід, та два планшети для 130 ОРБ", - додали волонтери.

/
/
/
/
/

"Для 10 бригади два ноутбуки (проекту ГІС АРТА). 10 комплектів супутникового зв'язку (проекту ГІС АРТА) на загальну суму 132 тисячі гривень: 2 на 128 ОГПБ, 2 на 58 ОМБр, 4 на 131 ОРБ, 1 на 54 ОМБр, 1 на 17 танкову Бр. Також 5 оптичних прицілів разом з кріпленнями для 3 полку спецназу. Акумулятори танкові на суму 20 тисяч грн для 17 батальйон 57 ОМБр. Та 2 генератори бензинових КДГ-283ЭК для 28 ОМБр. Запчастини на суму 9495 грн для 17 бату 57 ОМБр, 90 бату 81 ОАЕМБр, Альфи 6-е управління, СІМІКів, 28 ОМБр", - наголосили у фонді.

Крім того, волонтери зазначили, що на фронті бійцям необхідна нічна оптика, запчастини для транспорту і сам транспорт. 

Підтримати армію можна за цим посиланням.

Попередній матеріал
Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантних посад голів місцевих адміністрацій
Наступний матеріал
Бутусов: Під час війни потрібно обмежити будь-які види співпраці українських ЗМІ з російськими

Справа Героїв Небесної Сотні: у тілі загиблого волонтера виявили 8 вогневих пошкоджень

Одеські волонтери відкрили новий центр допомоги переселенцям з Донбасу

Обереги, закрутки та солодощі: волонтери з Прикарпаття зібрали 15 тонн допомоги бійцям АТО

На Майдані Незалежності вшанували пам’ять волонтера та вояка Нацгвардії