Волонтери фонду "Повернись живим" відправили на передову тепловізори, приціли та планшети

Бійцям необхідна нічна оптика та транспорт

Волонтери благодійного фонду "Повернись живим" відправили на передову тепловізори, приціли, батареї та навушники в зону АТО для українських бійців. Про це мовиться у повідомленні фонду

"710 тисяч гривень за кілька тижнів - поїхали на фронт у вигляді різних потрібних речей, рятувати життя українських бійців. "Хочеш подивитися в ваш тєплік?", - питають хлопці на посту. І оце слово "ваш" чомусь стає таким приємним і багатозначним. "Ваш" - це кожного, хто не пропустив посилання на реквізити в кінці наших постів, хто почув нашу рекламу і обміняв якесь особисте задоволення на допомогу армії, хто знає про нас і не припиняє співпрацювати, за допомогою своїх фінансів",- мовиться у повідомленні.

Волонтери надали повний фінансовий звіт. 

"У 15 батальйон 58 ОМБр поїхало два тепловізори Pulsar Quantum XD38S.  Тепловізор Pulsar Quantum XD50S для 8-го полку спецназу. Тепловізор Pulsar HD19S з германієвою лінзою з фокусною відстанню 100 мм (що дозволяє бачити ворога на відстані 5 км) для 15 батальйону 128 ОГПБ. Зовнішня батарея Pulsar EPS3 для ОЗСП "Азов". Приціл Apex Thermal Sight XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням для 30 ОМБр. Підзорна труба Yukon 6-100x100 зі штативом для 57 ОМБр - 5 штук. Шість пар навушників Howard Leight Impact Sport для 3 батальйону 30 ОМБр. Три пари активних навушників для розвідки 8 батальйону 10 ОГШБ. Один планшет (проекту "Броня") разом з карткою пам’яті і підсумком для ОК Схід, та два планшети для 130 ОРБ", - додали волонтери.

/
/
/
/
/

"Для 10 бригади два ноутбуки (проекту ГІС АРТА). 10 комплектів супутникового зв'язку (проекту ГІС АРТА) на загальну суму 132 тисячі гривень: 2 на 128 ОГПБ, 2 на 58 ОМБр, 4 на 131 ОРБ, 1 на 54 ОМБр, 1 на 17 танкову Бр. Також 5 оптичних прицілів разом з кріпленнями для 3 полку спецназу. Акумулятори танкові на суму 20 тисяч грн для 17 батальйон 57 ОМБр. Та 2 генератори бензинових КДГ-283ЭК для 28 ОМБр. Запчастини на суму 9495 грн для 17 бату 57 ОМБр, 90 бату 81 ОАЕМБр, Альфи 6-е управління, СІМІКів, 28 ОМБр", - наголосили у фонді.

Крім того, волонтери зазначили, що на фронті бійцям необхідна нічна оптика, запчастини для транспорту і сам транспорт. 

Підтримати армію можна за цим посиланням.

Попередній матеріал
Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантних посад голів місцевих адміністрацій
Наступний матеріал
Бутусов: Під час війни потрібно обмежити будь-які види співпраці українських ЗМІ з російськими

Справа Героїв Небесної Сотні: у тілі загиблого волонтера виявили 8 вогневих пошкоджень

Одеські волонтери відкрили новий центр допомоги переселенцям з Донбасу

Обереги, закрутки та солодощі: волонтери з Прикарпаття зібрали 15 тонн допомоги бійцям АТО

На Майдані Незалежності вшанували пам’ять волонтера та вояка Нацгвардії