фото 7kanal.com.ua

Волонтери допомагають бійцям укріплювати блокпости на межі з Придністров’ям

  Копати траншеї навколо блокпостів заходилися на Одещині. Волонтери допомагають армійцям зміцнювати оборонні споруди вздовж українського кордону, який межує з невизнаним Придністров'ям.


  По допомогу до одеситів армійці звернулися після того, як у ніч проти 25 вересня один із блокпостів поблизу села Котовка обстріляли з гранатометів.

  Цей блокпост розташований за 20 кілометрів від кордону. І хоча тут наче спокійно, щоби убезпечитися від нападів диверсантів, одесити приїхали копати рови довкола.

  Після останнього гранатометного обстрілу блокпосту біля села Котовка командування військово-морських сил закликало містян допомогти зміцнити державні рубежі, бо не виключають провокацій з боку так званої "придністровської молдовської республіки". Волонтери відгукнулися – охочих назбиралося аж півсотні.

  Самі військові ділитися планами на камеру розмовляти на хочуть, але відомо, що вони запланували викопати півсотні метрів ровів завглибшки півтора метра навколо всіх 5-ти блокпостів, що розташовані вздовж придністровської частини українсько-молдовського кордону.

  Попередній матеріал
  Гілларі Клінтон стала бабцею
  Наступний матеріал
  Президентська адміністрація публікує програму "Стратегія-2020" у соцмережах
  Теги:
  Loading...