5.ua

Волиняни блокують обладміністрацію – вимагають відставок і страйку [відео]

  Півтори тисячі людей від світанку блокували будівлю Волинської облдержадміністрації - у Луцьку. Активісти не пускали людей на робочі місця.

   

  До облради дозволили проходити тільки депутатам, які планують у середу провести позачергову сесію. На ній мають ухвалити рішення  на підтримку євроінтеграції. Своєю чергою міліція охороняла від мітингувальників вхід до приміщення облдержадміністрації. Активісти хотіли зустрітися з губернатором і закликати його скласти повноваження. Утім керівник області не збирається йти у відставку.

   Ігор Гузь, член оргкомітету луцького євромайдану: "Коли ми зайшли, працівники міліції оточили вхід і пустили тільки депутатів. Тому ми класифікуємо цю ситуацію, що працівники заблокували установу і не дають модливості окремим людям зайти в ОДА".

   

   Олександр Терещук, начальник управління МВС України у Волинські області: "Зараз по коридору ходять люди, в нього є друзі, міліціонери, які стоять в гражданці, спілкувався з паном депутатом, показав. Да, в одного не було посвідчення із 20-ти. Ну десь не взяв він його".

   

   Борис Клімчук, голова Волинської ОДА: "Поки ні, наміру не маю. То робота, жива робота. Її треба виконувати або не виконувати. Є в Клімчука вихід - немає. Я мушу робити свою роботу і я її буду робити".

   

  Попередній матеріал
  Кримські депутати просять Рибака запобігти відставці уряду
  Наступний матеріал
  Влада продовжує звозити «Беркут» з регіонів до Києва [відео]
  Теги:
  Loading...