Водолази українських ВМС успішно виконують поставлені завдання - Міноборони

  У дивізіоні пошуково-рятувальних суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України проведено чергові практичні заняття особового складу водолазів – з огляду підводної частини корпусу корабля та гвинто-стернової групи. Навчальною метою було здійснити огляд підводної частини корпусу корабля на предмет виявлення ушкоджень, наявності сторонніх предметів, а також на предмет працездатності механізмів, що знаходяться у підводній частині корабля.


  Про це у Міноборони повідомили 21 жовтня.

  Як зазначено у повідомленні, у занятті також взяв участь екіпаж санітарного катера "Сокаль", додатково було відпрацьовано елемент організації спуску водолазів з борту корабля.

  "Станом на сьогодні особовий склад водолазів військової частини виконав щорічні норми роботи під водою на 80 відсотків. В осінньо-зимовий період підготовка особового складу водолазів та виконання практичних завдань припинятися не будуть", - повідомили у Міноборони.

  Пошуково-рятувальна служба управління оперативного (бойового) забезпечення штабу Командування  ВМС ЗС України та особовий склад військової частини після передислокації кораблів і підрозділів ВМС ЗС України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь на материкову частину України провели низку практичних заходів щодо забезпечення діяльності флоту.  Необхідно було оглянути кожен корабель та судно після його розблокування і виведення з тимчасово окупованої території. Була потреба у проведенні обстеження акваторії на предмет безпечності стоянки кораблів і суден.

  Як відомо, вже кілька діб ВМС Швеції шукають у водах королівства імовірно російський підводний човен. У той же час російський літак радіоелектронної розвідки помітили біля свого кордону над Балтійським морем литовські прикордонники.

  6cbfda04083191b592e72126d74fca0df8204a3b

  27cf7855ae5a1c97b54b10455c91fa7dc53e1e7b

  0cf1c77f5ad9296c713d59b957bdd1d72e0414b9
  Попередній матеріал
  Тренер "​​Шахтаря" погодився очолити збірну Румунії – джерело
  Наступний матеріал
  Україна погодилася до кінця року заплатити Росії $3,1 млрд за газ – Еттінгер