Вночі з Сухолуччя вкрали кілька автівок Януковича

  Інцидент у Сухолуччі на Київщині: вночі з мисливських угідь Віктора Януковича зникло кілька дорогих автівок та снігохід.

  Крім того, виламані двері до приміщення, де зберігаються набої. Про це 5-му каналу повідомив координатор ініціативи «Народний трибунал Майдану». Каже, приїхав із соратниками на допомогу загону самообороні, аби не допустити мародерства, однак запобігти викраденню не зміг.

  Денис Гнатюк, активіст: «Про мародерство, мабуть, говорити не можна – всі дорогі коштовні речі в будиночках на місцях. Зникли «Мерседеси Спринтери», мотори лодок, снігоход. Виламані двері у підвал. Але набої там ще залишилися. Чи крали – невідомо, бо інвентаризацію там ще не проводили. ...Показали посвідчення «Спільної справи», але чи воно справжнє – теж невідомо...»

  Мисливські угіддя Віктора Януковича розташовані за його резиденцією Межигір’я далі по Вишгородській трасі. Після зникнення Януковича унікальні території взялися охороняти загони самооборони, щоби не допустити мародерства. Раніше будинок зачинили, аби не винесли речі. 

  Попередній матеріал
  Прикордонники спростували посилення військ РФ в Криму
  Наступний матеріал
  Голови держадміністрацій Севастополя і Київщини подали у відставку
  Теги:
  Loading...