Вночі відбулись бойові зіткнення під Кримським і Петрівським - Селезньов

  Українські військові постраждали у боях під Петрівським і Кримським. Щоправда, скільки травмованих, і наскільки тяжкі в них рани - поки невідомо, звітують у штабі АТО.


  За даними речника Владислава Селезньова, за добу терористи здійснили чотири десятки обстрілів населених пунктів та блокпостів, які контролюють українські бійці.

  "Бойовики не припиняють протиправну діяльність, спрямовану на дестабілізацію ситуації на Сході України. Вночі неконтрольовані збройні формування вели мінометний, артилерійський вогонь та вогонь з РСЗВ "БМ-21 Град" по позиціях сил АТО та населених пунктах, що перебувають під нашим контролем. В тому числі по блокпостам в районі населених пунктів Новомихайлівка, Тоненьке, Дебальцево, Золоте, Малоорлівка.  Загалом за добу бойовики більше 40 разів порушували режим «Тиші». В тому числі сталося два бойових зіткнення в районах населених пунктів Петрівське та Кримське.  За їх наслідками серед українських військовослужбовців є постраждалі. Інформація щодо їх кількості та характеру травмувань уточнюється. В районі Маріуполя та Донецького аеропорту вночі обстрілів не зафіксовано, обстановка підконтрольна силам АТО", - зазначив Селезньов.
  Попередній матеріал
  У "ДНР" та "ЛНР" бойовики протистоять створенню єдиної "Армії Новоросії" - Тимчук
  Наступний матеріал
  Міністр фінансів Франції: нині немає умов для передачі Росії "Містралів"