Вночі Львівська ОДА намагалась заборонити мітинги через суд

  Суд не заборонив проводити євроінтеграційний мітинг у Львові. Цієї ночі в окружному адміністративному суді міста відбувався розгляд справи за позовом Львівської обласної державної адміністрації.

  Феміда розглядала вимогу заборонити мирні зібрання на усіх великих місцевих площах. Причини позову – можливість заворушень та ризик для здоров’я людей під час масових акцій. Встановлення ж наметів, буцімто, шкодить архітектурній спадщині міста. Прохання позивача суд задовольнив частково, лише заборонивши організаторам євроінтеграційного мітингу встановлювати малі архітектурні форми до 29 листопада.

  Василь Молдован, представник координаційної ради «Львівського євромайдану»: «Абсолютно ніякого відношення обласна адміністрація немає до того, щоби забороняти чи подавати в суд на проведення акції. Ну звичайно, що це рішення ми будемо оскаржувати, тому що воно не має за собою ніяких законних підстав, воно прийняте з порушенням законодавства».

  Тарас Довгий, представник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА: «Це абсолютно не пов’язане з євроінтеграційним мітингами, це питання… Нас цікавило питання охорони культурної спадщини, власне, в позові ми виклали свої позивні вимоги».

  Попередній матеріал
  Вночі КМДА хотіла облаштувати на Майдані льодовий каток
  Наступний матеріал
  Україна вшановує роковини Голодомору
  Теги:
  Loading...