5.ua

Власники автостоянок влаштували мітинг під ГПУ [відео]

  Сімдесят

  Теперішніх господарів парковок звинувачують у порушеннях. Власники і співробітники київських стоянок вважають претензії надуманими. Переділ ринку пояснюють рейдерським захопленням. Під музику, зі шпаківнею на голові та іграшковою зброєю. Такий творчий підхід продемонстрували працівники київських стоянок. Під генеральною прокуратурою вони захищали свої права.

  Андрій Воробйов, підприємець: "Масу автостоянок по Києву намагаються відібрати шляхом розривання договорів між підприємцями та Київпартранссервіс. Дивні підстави. Фактична невідповідність місць кількості, пропианій у договорах".

  Перевірки законні, порушення масштабні. З такими аргументами до протестувальників вийшов представник київської прокуратури. Втім діалогу не вийшло.

  Назар Константинов, начальник управління прокуратури м. Києва: "Сума порушень, виявлених у холі перевірки сягає 17 міьйонів. Усі ці коши мають надійти до бюджету".

  Угоди розривають за надуманими приводами, а перевірки проводять неналежним чином, запевняють учасники акції.

  Василь Горлач, юрист: "Було на 10-20 машин більше, ніж у договорі - розривайте договір. Фактичної жодної перевірки не проводили. Прийшов міліціонер - з-за забору подивився. Ніякиих дат у тих рапортах немає".

  Винним у своїх бідах, охоронці автомобілів, вважають одного з керівників "Київтранспарксервісу".

  Андрій Воробйов, підприємець: "За словами Водолазського, він є працівником офісу Артема Пшонки. Він це стверджував неодноразово. Казав: пацани, не рипайтесь, потому что будет очень боьно".

  У Київпарктрансервісі обвивуачення, на адресу свого чиновника, спростовують. А  співробітникам стоянок пропонують не турбуватися завчасно.

  Ярослав Погребняк, директор КП "Київпартранссервіс": "Водолазький. Ми повинні говорити тільки про факти, првда? Мова не йде про переділ якогось бізнесу, що договра будуть розриватися з одними на користь інших. Яке буде рішення суду - ми його виконаємо".
     
  Учасник акції: "Останемся без роботи, без нічого. Начались ті самі 90-ті. Ще хуже".

  Учасник акції: "Нам треба жить за шось і кормить наші сім"ї. надіємся, що почують пшонкіни і наведуть порядок трохи. Щоб ми не ст радали,так як страдаємо".

  Наталія Жижко, Андрій Ковальов, Олена Сорокіна, "5 канал".


  Попередній матеріал
  Білоруського опозиціонера випустили на волю (ДОПОВНЕНО)
  Наступний матеріал
  В Індії обвалилися дві багатоповерхівки: є жертви
  Теги: