Власник ТВі заявив про рейдерське захоплення каналу [відео]

  Власник телеканалу ТВі заявляє про рейдерське захоплення компанії. Бізнесмен Костянтин Кагаловський не зміг сьогодні потрапити в офіс каналу - його не пустила туди охорона.

  Ведучий ТВі Артем Шевченко оголосив про своє призначення на посаду генерального директора замість Наталії Катеренчук. Зміну менеджмента здійснив, нібито, новий інвестор телекомпанії, американський підприємець Олександр Альтман. Як доказ, Артем Шевченко наводить протокол зборів акціонерів фірми, що володіє ТВі. Натомість, Костянтин Кагаловський запевняє - канал він не продавав і закидає Альтману підробку документів. Наталія Катеринчук вже написала заяву до міліції про рейдерське захоплення каналу. На її думку, поки ТВі контролюють нібито нові інвестори - канал не має вести інформаційного мовлення. А от прості журналісти поки що не вирішили, як поводитимуться у цій ситуації. Костянтин Кагаловський прогнозує, що поверне контроль над каналом протягом найближчої доби.

  Нагадаємо, останнім часом у ЗМІ тиражувалися чутки про продаж ТВі. Серед покупців називали різні групи, близькі до керівництва уряду та адміністрації Президента, і навіть Віктора Медведчука та Валерія Хорошковського. Натомість, власник переконує - протягом останнього року жодних переговорів про продаж каналу не проводив.

  Костянтин Кагаловський: "Я не думаю, что кто-то из серьезных людей во власти стоит за такого рода мелкими жуликами. Они только могут это сделать, а потом приходить и продаваться: "а вот, давайте, купите меня, закройте, заплатите мне деньги"".

  Артем Шевченко: "Ніякого рейдерського захоплення телеканалу ТВі не було. Відбулося зміна керівництва. Зміна генерального директора. Жодних кардинальних подальших змін не буде. Ми збережемо колектив, ми збережемо канал".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували книгу про дітей заробітчан
  Наступний матеріал
  Сутички між армією та протестувальниками на півночі Іраку - десятки загиблих
  Теги:
  Loading...