5.ua

Власенку можуть обмежити виїзд за кордон через несплату аліментів [відео]

  Захиснику Юлії Тимошенко - Сергію Власенку можуть обмежити виїзд за кордон напередодні засідання Європейського суду з прав людини, де продовжать слухання скарги екс-прем'єрки, повідомляє адвокат Власенка - Микола Титаренко.

   Юрист заявляє про тиск з боку влади, напередодні ввечері до помешкання Власенка прийшли державні виконавці, щоби вручити йому постанову про відкриття виконавчого провадження про не сплату аліментів на користь своєї неповнолітньої дитини. Титаренко стверджує: його підзахисний щомісячно з 2009 року переказує гроші на утримання. Та деякі суми просто не приймалися колишньою дружиною Власенка. Наразі у виконавчій службі Печерського району немає постанови про заборону виїзду захиснику Тимошенко. Наталія Окунська, колишня дружина Власенка, стверджує: у конфлікті немає політичного підтексту. Просто захисник Тимошенко не сплачував аліменти, а тепер навіть приховує свою реальну зарплату, декларуючи близько тисячі гривень.

  Микола Титаренко, адвокат Сергія Власенка: «Скоро має розглядатися чергова скарга Юлії Володимирівни у Європейському суді з прав людини. Виконавча служба має намір отримати дієвий механізм по обмеженню Власенка за кордон по тій вказівці - уколи вона буде дана. Власенко сплачував, сплачує і буде сплачувати необхідну суму аліменти».

  Наталія Окунська, колишня дружина Сергія Власенка: «Господин Титоренко говорит полуправду. Да алименты платились - но они платились в такой смехотворной суме, которой недостаточно для того чтобы прокормить домашнего питомца. Пускай Власенко сам попробует на 82гривни прокормить ребенка семилетнего. Я бы попросила Власенка представить документы про выплату алиментов, за последние годи, а не последнюю платежку на 10 тысяч гривен, потому-то он не платил алименти».

  Попередній матеріал
  Угорщина відмовила екс-нардепу Шепелєву у наданні статусу біженця
  Наступний матеріал
  ОУН закликала вислати Медведчука з України