5.ua

«Влада сходить з катушок»: в атаці грейдера на Банковій звинувачують «Дорожній контроль»

  Видимих ознак побиття не виявили у активіста Андрія Дзиндзі представники уповноваженого з прав людини та громадські активісти. Група експертів відвідала сьогодні учасника організації «Дорожній контроль» у київському СІЗО.

  Дзиндзю затримали напередодні – нібито, за викрадення трактора, який атакував працівників МВС під час сутичок на Банковій. Спецпризначенці витягли активіста та його колег із автівки на одній із київських АЗС. Самі учасники події розповіли – їм одягли мішки на голову та жорстоко побили. Столичний УБОЗ, куди спочатку відвезли затриманих, знайомі та інші учасники «Дорожнього контролю»  заблокували автівками. Коли ж народних обранців, що прибули на місце, не пустили всередину відділку – виникла сутичка. У ній постраждав адвокат Дзиндзі, який так і не зміг зустрітися із підзахисним.

  Сергій Хаджинов, активіст групи «Автомайдан»: «Когда садились в машину, на нас напали лица в масках. Не представившись, в штатском. Просто били нас кулаками по лицу, ногами, надели нам мешки на головы, наручники, засунули в автобус – микроавтобус. При этом один из них выражался: «Ну что, доевроинтегрировались?». Андрей Дзиндзя подозревается в угоне трактора, который атаковал сотрудников внутренних дел, защищающих улицу Банковую. Власть реально сходит с катушек, они не знают, что делать».

  Попередній матеріал
  Поки ПР закликає до діалогу, опозиціонерів викликають до ГПУ [відео]
  Наступний матеріал
  Посол США: за розгін демонстрацій мають відповісти нападники, а не потерпілі
  Теги:
  Loading...