5.ua

Віце-чільник Луганщини пожалкував, що євромайданівців не розстрілюють на вулицях [відео]

  Зустріч зі знімальною групою 5 каналу Едуард Лозовський призначає на обідню перерву, ніби натякаючи, що його висловлювання про «банди зальотних гопників» та риторичне питання до міліції «А чому не стріляла? А може, треба було як Жуков в Одесі в 46-му?» щодо протестувальників на Майдані – це його власна думка. Як приватної особи.

  Едуард Лозовський, перший заступник голови Луганської облдержадміністрації: «Я имел ввиду, что любой человек, который нападает на полицейского при исполнении служебных обязанностей должен знать, что тот будет отвечать адекватно ситуации. Это происходит в любой демократической стране и только это. Все остальное – нужно задать вопрос, кто интерпретировал».

  Першому заступнику губернатора Луганщини не дають спокою лаври Михайла Добкіна – вважає блогер Денис Казанський, який одним із перших відреагував на заяву заступника губернатора. Активіста обурило, що держслужбовці дедалі частіше дозволяють собі висловлювати неповагу до народу та розцінює це, як розпалювання ворожнечі у суспільстві.

  Денис Казанський, блогер: «Это люди президента и они позволяют себе такое говорить, что, вот здорово, что идет насилие, здорово, что бьют людей, было бы неплохо расстрелять. Но если они этих чиновников держат, значит, они с ними согласны».

  Право на протест – конституційне право кожного громадянина, твердять активісти протестного руху і наголошують на неприпустимості подібних заяв з боку держслужбовців.

  Олександр Калінін, член Комітету національного спротиву Луганщини: «Он хочет расстрелять людей, которые носят желто-голубые ленточки, людей, которые носят ленточку ЄС, которые носят вышиванку, которые за освобождение Юлии Тимошенко, за отставку нынешнего правительства и президента. Это, примерно, он хочет застрелять 70% населения Украины».

  Костянтин Реуцький, активіст Євромайдану: «Когда к подобному призывает чиновник такого уровня, я боюсь, что найдутся такие люди, которые расценят это, как призыв к действию. Этот человек должен понести наказание за подобные призывы к расправам. Это уголовная статья».

  Активісти нині готують петицію до президента із вимогою відставки Едуарда Лозовського.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Опозиція: бюджет збільшує витрати на чиновників і скорочує – на медицину і соціалку [відео]
  Наступний матеріал
  На Євромайдані потрібні дрова, волонтери та ліки [відео]