міномет 5.ua

Вітчизняні інженери розробили новий міномет 120 калібру

Українські інженери розробили новий міномет 120 калібру. Від радянського зразка українська новинка відрізняється витривалішим стволом.

Окрім цього, він легший за ті, з якими нині військовослужбовці боронять Україну на Сході. Уже цього року на озброєння вітчизняної армії планують поставити 50 таких новинок. Ще близько 400 - наступного року. А поки на полігоні поблизу Чернігова взялися випробовувати перший дослідний зразок.

"В основному, як правило, вириває гайки на амортизаторах. Сильна проблема. І гне сам підйомний механізм, особливо тоді, коли стріляєш на максимальних зарядах. Обриває застібки від пристосування подвійного заряджання. Як правило, і тоді від нього толку нуль", - зазначив головний сержант мінометної батареї Андрій Хотінь.

"В основному працює за принципом радянського, але ми використали всі українські матеріали, тут немає імпортних матеріалів, в тому числі і російських матеріалів. Назви у нього поки що немає, розробляється в державній конструкторській розробці під назвою "Молот". Може бути, ми призначимо йому назву "Молот", - повідомив технічний директор заводу "Маяк" Валерій Сініцин.

Нагадаємо, харківські конструктори-нацгвардійці розробили мультимедійну вантажівку для бійців АТО.

Попередній матеріал
Минулої доби терористи не використовували важкого озброєння – Мотузяник
Наступний матеріал
У столичному коледжі відкрили пам'ятну дошку загиблому герою АТО
Теги:
Loading...