Володимир Балух
Володимир Балух crimeahrg.org

Вітання та заклик до єдності: політув’язнений Балух написав листа до українців

  Також він наголосив, що за право мати власну державу в історії України сплачено "незбагненно велику ціну – загубленими і покаліченими долями мільйонів синів і дочок рідної землі"

  Український політув’язнений Володимир Балух написав листа, у якому привітав українців з Днем Державного Прапора, а також закликав докладати зусиль для єдності суспільства, церкви і держави в період збройної агресії проти України. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  "Вітаю всіх, хто любить Україну! Міцного здоров’я й ангелів-хранителів усім, хто тримає її на своїх плечах: українське військо, українське духовенство, українське громадянське суспільство! Сердечно дякую всім однодумцям за щастя відчувати себе членом великої родини, що керується ідеалами Правди, Честі й Гідності", – написав він у листі.

  Також він наголосив, що за право мати власну державу в історії України сплачено "незбагненно велику ціну – загубленими і покаліченими долями мільйонів синів і дочок рідної землі".

  "Справа нашої честі – дбайливо берегти історичну пам’ять про цю святу жертовність і наполегливо працювати, щоб вона не виявилася марною. Саме зараз, коли Україна змушена відбивати черговий шовіністичний напад сусіда-імперіаліста, вважаю вкрай важливим докладати максимум зусиль, щоб зміцнити єдність суспільства, церкви і держави", – зазначив Балух.

  Як повідомляв 5.UA, 16 січня підконтрольний окупаційному режиму Роздольненський районний суд Криму засудив українця Володимира Балуха до трьох років і семи місяців в'язниці і штрафу в еквіваленті приблизно 4,5 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Кравчук розповів, як насправді Україна виходила зі складу СРСР
  Наступний матеріал
  Вивіз радіоактивних труб ЧАЕС: у Київській області затримали фуру

  "Люди в усьому світі називають твоє ім'я": у Львові влаштували акцію на підтримку Сенцова

  Росіяни масово пишуть "прошенія" до Путіна про обмін – подробиці від Денісової

  Стан політв'язня Балуха залишається важким – Чийгоз

  Україна готова помилувати двох росіян, щоб розблокувати процес звільнення бранців Кремля – Геращенко

  "Говорити не можу, сльози течуть": мамі Олега Сенцова вдалося зв’язатися із сином

  Безпека, звільнення політв’язнів і миротворча місія: Клімкін розповів, коли відбудеться "нормандська" зустріч