фото fotolitopys.in.ua

Віряни прощаються з митрополитом УПЦ (МП) Володимиром

  Із померлим митрополитом УПЦ (МП) вже почали прощатися віряни. Одним із перших до Києво-Печерської Лаври приїхав президент України Петро Порошенко із дружиною.


  Цей день Порошенко назвав важким і закликав вірян молитися за упокій душі митрополита та підкреслив важливість віри та єдності українців.

  "Сьогодні українська церква втратила свого предстоятеля, а Україна – великого українця", – заявив Петро Порошенко. Він також зазначив: "Для мене блаженіший Володимир був людиною, яка створила нашу церкву, людиною, яка відрізнялася скромністю, мудрістю, благодійністю, дуже сильною вірою – це саме те, що сьогодні конче потребує Україна. Це ще один доказ того, що у важкі часи нам треба бути разом".

  Труну з тілом поставили в середині Успенського собору, тут вона стоятиме цієї ночі та завтра вдень. Попрощатися з Володимиром можуть усі охочі, двері Лаври обіцяють не зачиняти.

  Уже завтра пообіді церква визначить, коли відспівуватимуть і де ховатимуть митрополита. Так само завтра  визначать, коли збереться собор єпископів православної церкви, щоби обрати нового предстоятеля.

  Митрополит Київський та всієї України Володимир помер сьогодні вночі після важкої хвороби.

  Панахиду за упокій душі блаженішого відслужили також у храмі Київському патріархату – в Володимирському Соборі в Києві. Її провів сам патріарх Філарет.


  Попередній матеріал
  У звільненій від терористів Миколаївці виявлено російські армійські бронежилети та пайки
  Наступний матеріал
  У Кіровограді - жалоба за загиблими 24 червня пілотами
  Loading...