Вірастюк заспівав дуетом

  Вразити не лише м`язами, а ще і співами - вирішив стронг-мен Василь Вірастюк. Богатир розпочав музичну кар`єру, заспівавши дуетом із шоуменом Юрієм Вороном. Вони презентували гімн Ліги стронг-менів. Пісня називається "Тільки ми", вона про українських богатирів та дніпрові кручі. Іспит із вокалу - у Вірастюка приймала Юлія Фінгарет.

  Кофтина з малюнком мікрофона та чорна шапка - таке перше сценічне вбрання Вірастюка. Президент найсильнішої ліги стронгменів замість штанги в руках тримає мікрофон. Приспів з двох слів, а куплети про те, як досягти спільної мети і перемогти. Йдеться про спортивні змагання, запевняють виконавці.

  Юрій Voron, співак: "Я думаю, єто спортивное аренбі".

  На свій музичний дебют український богатир запросив стронгменів з усієї країни, щоби ті оцінили його співочі здібності, а заодно вивчили слова пісні. Проте з першого разу  запам`ятали вони небагато.

  Василь Вірастюк, Президент ліги стронгменів України: "Думаю, текст вони вивчать і ми будем разом стояти і співати наш гімн перед змаганнями".

  А от співак Юрій Ворон розповів  - пісню спортсмени вчать, аби у кліпі позніматись:

  Юрій Voron, співак: "Хор мальчиков стронгменов, это будет на заднем плане какой-то красивый мужской хор".

  І хоча самого співу у пісні "Тільки ми" мало, голосові дані Вірастюка музИка похвалив. Незважаючи на це, український богатир каже: спорт на сцену не проміняє:

  Василь Вірастюк, Президент ліги стронгменів України: "Тому що нема явного результату, думка людей суб `єктивна, ніколи не вгадаєш, який хід потрібен, який варіант, а от у спорті все простіше, є чіткі правила".

  Чи стане Вірастюк рок-зіркою, це вже визначатимуть слухачі, а поки що стронгмен пообіцяв - якщо фанатів його співу буде багато, влаштує тур Україною.

  Юлія Фінгарет, Влад Каретник, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Мексиці відкрили музей текіли
  Наступний матеріал
  Тимошенко знову викликають на допит в ГПУ
  Теги: