Випускники зі всіх регіонів України складатимуть ЗНО на рівних умовах

  Абітурієнти Донецької та Луганської областей складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії через антитерористичні операції на Сході. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти 22 травня.
  Як зазначається, таке рішення було ухвалено, щоб гарантувати безпеку школярів та забезпечити усім українським випускникам рівні умови тестування.

  Українські школярі складатимуть однакові тести у рамках зовнішнього незалежного оцінювання безвідносно до того, де вони проживають. Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.
  " І ті, хто проживає в Автономній Республіці Крим, і в Севастополі, і на сході, і на заході, і в центрі отримають абсолютно однакові тести в абсолютно однакових умовах і за абсолютно однакової процедури", – додає Ігор Лікарчук.

  Різниця лише в тому, що школярі із Криму та сходу України матимуть змогу пройти тести пізніше за решту школярів України, зокрема під час додаткових сесій ЗНО.

  "Схема така: абітурієнти могли перереєструватися для участі в основні сесії, яка буде у червні місяці. Але враховуючи, що багато хто з них знаходяться в стані невизначеності, багато не знають, де вони будуть упродовж червня місяця, ми уже відкрили для них перереєстрацію на додаткову сесію, яка відбудеться у першій половині липня. І для тих, хто не встигає і на додаткову сесію, ми запроваджуємо лише для них так звану спеціальну сесію, яка буде після 15 липня", – розповідає директор Українського центру оцінювання якості освіти.

  Основна сесія ЗНО триватиме з 3 до 27 червня, додаткова сесія – з 1 до 15 липня, а спеціальна сесія розпочнеться з 16 липня. Перереєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інші регіони України триватиме до 15 червня 2014 року.
  Попередній матеріал
  Держслужбовцям буде знижено розмір пенсій
  Наступний матеріал
  Батальйон "Донбас" потрапив у засідку