5.ua

Вінницький Військово-медичний центр отримав нове хірургічне обладнання

  Перший заступник Голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко разом із меценатами вручив нове хірургічне обладнання для Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України.

  Про це 15 вересня повідомили у відділі звязків з пресою Вінницької ОДА.

  "Переконаний в тому, що нове хірургічне обладнання надасть змогу швидко та якісно прооперувати пацієнта та врятує тисячі життів. В цей складний для країни час дуже важливо мати якісне медичне обладнання. Адже рятуючи наших бійців, що жертвують здоров’ям заради неподільності та територіальної цілісності України, ми рятуємо наше сьогодення та наше майбутнє", - наголосив Андрій Гижко.

  За словами начальника Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України Сергія Петрука, операційний стіл коштує близько $50 тис. Хірургічне обладнання такого рівня надасть більше можливостей для швидкого та якісного оперування постраждалих бійців із зони антитерористичної операції. Завдяки цьому можливе уникнення післяопераційної інвалідності, каліцтва (в ході проведення різних видів ампутацій) та інших ускладнень.

  "На сьогодні в госпіталі знаходиться 176 учасників АТО, з яких 78 мають вогнепальні поранення. Тому одразу після встановлення дане обладнання почне використовуватись", - повыдомили у Вінницький ОДА.
  Попередній матеріал
  Майже 40 000 переселенців зі Сходу повернулися додому
  Наступний матеріал
  "Газпром" скорочує транзит газу через Словаччину
  Теги:
  Loading...