Вінницький світломузичний фонтан модернізували до нового сезону [відео]

  Найбільший у Європі плавучий фонтан, що у Вінниці, відкрили на новий сезон. На честь дійства на Набережній "Рошен" влаштували багатогодинне світломузичне шоу. Враженнями діляться наші кореспонденти.

  Модернізували та удосконалили. Світломузичний фонтан свій перший день народження святкує більш сучасним та вже досить популярним.

  Петро Порошенко: "Благодійний фонд Петра Порошенка та корпорація "Рошен" вклали у набережну і фонтан додатково 6,5 млн. грн. лише для того, аби він був найкращий, найунікальніший, щоб кожний день, коли сюди приходять вінничани і гості, щоб це було схоже на справжнє свято".

  Додаткові шість з половиною мільйони гривень - саме стільки обійшлася модернізація фонтану та набережної, реалізована повністю за рахунок благодійного фонду Петра Порошенка. За ці кошти встановили три додаткові лазерні, кабельні та акустичні системи. Роботу проводили як вітчизняні, так і закордонні фахівці.

  Олександр Білик, директор Вінницької кондитерської фабрики "Рошен": "Іноземні фахівці розробили нове шоу і адаптували під наш фонтан. Наші фахівці забезпечили монтаж акустичними системами, монтаж лазерних систем".

  Щоби свято вдалося на всі 100 - запросили французьких барабанщиків, які дивували вінничан своєю програмою з 40-метрової висоти.

  Але головна подія вечора - шоу світломузичного фонтану. "Рошен" - найбільший у світі з річкових світломузичних фонтанів. Він має 140 метрів довжини, висота струменю сягає 60 метрів.

  Вінничани: "Просто чудово, наше місто - найкраще місто в Україні".

  Вінничани: "У мене просто слов немає від цього всього, я не можу цього передати. Стільки людей, даже не смотря на то, що дощ і погода така. Спасіба Порошенку".

  Вінничани: "Це дуже цікаві враження, особенно лазерна оптика тут на всіх вищих параметрах".

  Організатори акції вже зараз мізкують над тим, щоби подібне шоу перетворилося у традиційний фестиваль. А щоби щороку дивувати шанувальників світломузичного шоу - фонтан обіцяють і надалі модернізовувати.

  Олена Халік, Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Кубі пройшов міжнародний фестиваль танцю
  Наступний матеріал
  У Кам`янці-Подільському виготовили весільну фату для фортечної вежі
  Теги: