Вінницький call-центр запустив послугу казки по телефону [відео]

  Вінницька малеча слухає казки по телефону. Таку послугу пропонує один із кол–центрів міста. Коштує вона так само, як і звичайні міські розмови. У базі даних: 99 українських казок, стільки ж оповідань та віршів. Є також шкільні твори з української та зарубіжної літератури для 5-8 класів. Із цікавості казки слухають не лише малюки, а й дорослі.

  Казки, вірші, оповідання та навіть твори шкільної програми - відтепер вінницькі діти можуть послухати по телефону. Для цього достатньо набрати звичайний міський номер.

  Твори розповідають трьома мовами: українською, російською та англійською. За словами ініціатора новинки, начитували їх професійні вчителі та вихователі.

  Олександр Ковальчук, директор call-центру: "Батьки можуть абсолютно спокійно дозволити, навіть самій дитині, зателефонувати і ніяких розмов там не відбувається. Там лише дитина обирає собі мову за меню, тобто йде повністю автоматизована система голосових меню".

  П`ятирічний Володя Мотрич уже полюбив казки по телефону. Проте зізнається, коли розповідають батьки - подобається більше.

  Володимир Мотрич: "Коли мама чи прибирає, чи готує, то я завжди можу послухати по телефоні казочку, бо це мені дуже класно, но все одно лутше коли мама сама розказує їх мені".

  Батьки ж від послуги у захваті. Кажуть, нарешті знайшли, чим дитину зайняти. Проте, скаржаться, до кінця казочку малюки дослуховують не завжди. 

  Ольга Мотрич, мама: "Дуже добре, що є така послуга, бо коли я зайнята у цей час дитина може чимось зайнятися, доречі, це ще й для неї цікаво".

  Психотерапевти радять новою послугою не зловживати. Кажуть, казки по телефону дітям не зашкодять, але й великої користі не принесуть. Адже жодна автоматика не в змозі замінити живе спілкування 

  Інна Яворська, психотерапевт: "По телефону мы ограничиваем личный контакт, вообще, то есть я как личность не взаимодействую, ребенок не слышит мою душу не слышит ту информацию которая у меня есть внутри не чувствует ту энергию, которую я вкладываю в эту сказку".

  Хто саме телефонує у call–центр, автоматика не фіксує - показує лише кількість клієнтів. Припускають, що казки слухають і дорослі, адже дзвінки надходять навіть уночі.

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінниця, 5 канал 

  Попередній матеріал
  День пасічника у Пирогово
  Наступний матеріал
  Аль-Каїда погрожує США новою хімічною зброєю
  Теги: