Вінницькі рятувальники навчатимуть усіх охочих правилам поведінки на воді [відео]

  Вінницькі рятувальники навчатимуть усіх охочих правилам поведінки на воді, особливу увагу приділятимуть основам порятунку. То ж, як правильно рятувати людей, дізнавались і кореспонденти "5 каналу".

  Марійці лише сім років. Та попри юний вік її називають героїнею. 

  Марія Марченко: "Одна тьотя начала тонуть. Ми бистро в воді, взяли її та підхопили. І витягнули відтуди. Вона сильно перелякалася. В неї були судоми".

  Саме через такі випадки вінницькі рятувальники вирішили влаштувати майстер-класи з порятунку потопаючих. Марійка - перша у черзі на отримання корисного досвіду.

  Марія Марченко: "Половини я не знала, нам розказували, як правила, куди не можна запливати, все остальне я знала".

  МНС-ники зазначають, лише із початку сезону в області на воді загинули майже півсотні людей. У зоні ризику як дітлахи так любителі хильнути чарку.

  Олександр Кутовий, помічник начальника ТУ МНС України у Вінницькій області: "В спекотну погоду діти намагаються будь яким чином скупатися у воді не звертаючи увагу чи дозволи їм дорослі, чи ні, і тому діти у нас, скажемо так, входять у категорію ризику".

  Уроки дають біля водойми. Охочих пройти курс - чимало. Як і годиться, після теорії переходять до практики.

  Після уроків усім, хто пройшов майстер-клас, МНС-ники роздають буклети, а дорослих ще раз попереджають: розпивання алкоголю на пляжі може мати смертельні наслідки.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Стан постраждалих від вибуху на компресорній станції у Червонодонецьку стабільно тяжкий
  Наступний матеріал
  Младичу стало зле під час засідання трибуналу
  Теги: