Вінницькі даішники активно готуються до ЄВРО-2012

  Вінницькі даішники активно готуються до ЄВРО-2012. Вони пройшли курси іноземної та вже застосовують знання на практиці. Кращі з них поїдуть на допомогу столичним колегам. Решта - патрулюватиме дороги Вінничини, якими проїжджатимуть транзитом гості футбольної першості.

  Старший інспектор Юрій Ременюк уже закінчив спеціалізовані курси англійської і нині вдосконалює знання на практиці. Правоохоронець каже, іноземців уже зараз побільшало на вінницьких дорогах. 

  Юрій Ременюк, старший інспектор ДПС ДАІ у Вінницькій обл.: "Їдуть туристи постійно, ідуть або туристи або  громадяни інших держав з іншою метою можливо, але допомогу просять. Періодично завжди. Раз у місяць або два рази в місяць але таке буває".

  Сундер Лал, іноземець: "Я уже третю область проїжджаю, їду до Києва у справах, трохи заблукав. Запитував, як проїхати, але не всі змогли англійською пояснити. А я не знаю ні російської, ні української. Тут звернувся до працівника ДАЇ, він мені допоміг".

  Вінницька область транзитна. Через неї туристи подорожуватимуть на матчі під час ЄВРО-2012. Швидко навчити міліціонерів спілкуватися англійською - таке завдання поставили перед викладачами місцевого вишу.

  Павло Сидорук, викладач Центру професійної підготовки: "Є звичайно співробітники, які добре говорять по – ангійськи, є ті, які вчили французьку, німецьку, є ті, що вчили у школі англійську, але знання такі, що самі розумієте, які можуть знання бути у сільській школі".

  Вивчення англійської серед правоохоронців запровадили кілька місяців тому. Тричі на тиждень вони відвідують заняття по півтори години. Керівництво обласної ДАІ каже, уроки не припинятимуть до самого старту ЄВРО.

  Павло Солоненко, начальник управління ДАІ у Вінницькій області: "На сьогоднішній день вони уже всі здали заліки по англійській мові, але ми ще проводимо з ними заняття".

  Крім англійської, вінницьким даїшникам викладають ще й німецьку та французьку.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Атмосферу Франції 1930-х років відтворили у Парижі
  Наступний матеріал
  На місці аварії російського лайнера "Суперджет-100" знайшли аварійний радіомаяк
  Теги: